Klientská zóna

Zasílání novinek


Přihlásit Odhlásit

Reklamy

Pozvánka na Relaxmeeting Pardubice

28.06.2010 09:25:29 | admin | 1634x

Blíží se nám snad nejoblíbenější akce celé sezóny – Relaxmeeting Pardubice. A proto je na místě vás všechny, ať už jste soutěžící nebo diváci, do města perníku pozvat! A zároveň na vás máme jednu velkou prosbu – sedněte v sobotu 3. července za volant svého upraveného vozu, přijeďte na čtvrté kolo AZ pneu Tuning Cupu 2010 a POMOZTE NÁM PŘEKONAT REKORD V POČTU SOUTĚŽÍCÍCH!!! Ve velkém stylu se v Pardubicích představí soutěže EMMA a dB Drag Racing, takže nesmíme zůstat pozadu! Z toho důvodu jsme si stanovili nesmělý cíl – minimálně 122 řádně registrovaných soutěžících! Pomůžete nám ho splnit?

                                                 

Pořadatelé „upekli“ program srazu jenom z těch nejlepších ingrediencí, takže se ve dnech 2. – 3. července 2010 na dostihovém závodišti v Pardubicích rozhodně nebudete nudit. Už jsme zmínili obě soutěže pro „hifíky“ – EMMA nabídne dvoubodový zisk v soutěži družstev, dB Drag přivítá mezinárodního sudího a kromě pátečního nočního měření se v sobotu navíc uskuteční mezinárodní „3 point“.

                                                

U toho všeho samozřejmě nemůžeme chybět ani my, AZ Pneu Tuning Cup - vypukne zde v pořadí již letošní čtvrté kolo. V roce minulém byl jednoznačným důkazem oblíbenosti této akce nový rekord v počtu soutěžících – krásné číslo mělo hodnotu 121 vozů. V roce letošním má RelaxMeeting  ambice ještě vyšší, a jelikož o vaši účast moc stojíme, ve spolupráci s organizátory se můžete těšit na speciální doprovodný program. Chybět by ve větším množství neměli soutěžící ze zahraničí a na soutěžní „plachtě“ na vás čeká malé zpestření v podobě KAZMY z ONE MAN SHOW, který bude s pomocí Dana HOLOVSKÉHO zpovídat naše soutěžící. Dále nás čeká trochu erotiky v podobě erotické myčky nebo taneční vystoupení T-Bass junior. Do programu bychom dostali mnohem více akcí, ale vzhledem k důležitosti představování soutěžních vozidel musíme dbát i na to, aby se dostalo na všechny zájemce. Je to přece za body …

Všechny tradiční tuningové soutěže budou na RelaxMeetingu v Pardubicích doplněny i o Chrom&Plameny US Cup. Ten zde měl svou premiéru v loňském roce a hned přilákal na šedesát amerických bouráků.  Proto se soutěž mezi pevné body soutěžního programu zařadí i letos.

                                                          

Těšit se můžete i na vystoupení BMX jezdců 34T teamu, kde se pravděpodobně objeví i Michal Beran. Dále pak o „tak trochu jinou“ erotickou myčku, která bude k dispozici každému zdarma. Připraven bude i krytý party stan s barem, DJ´s, pivním sezením, atd. Na oba večery jsou potom připraveny party - páteční Libimseti Life Party Time v sobotu vystřídá SEMTEX party. Toto vše bude doplněno tanečním vystoupením T-Bass junior. V případě, že se rozhodujete o autohifi, nebo o nějakých doplňcích do vašeho plechového miláčka, budou na místě prodejci a vystavovatelé.  Organizátoři navíc dělají vůči návštěvníkům další vstřícný krok, a tím je garance nízkých cen občerstvení. Nemusíte se tedy obávat nočních můr v podobě vysokých cen za pivo či limo. Organizátor garantuje ceny lidské, což je třeba u pivka 22 Kč. Takto bychom mohli pokračovat asi do nekonečna.

Závěrem bychom chtěli pozvat všechny, kteří nám a akcím tohoto typu fandí.  Zvláštní pozvání patří ještě jednou našim soutěžícím - ať už těm aktivním, nebo i těm, kteří si v letošním roce dávají soutěžní pauzu. Relaxmeeting Pardubice si vaši účast opravdu zaslouží! Takže nastartujte motory a POMOZTE NÁM PŘEKONAT REKORD! Více informací o akci na www.relaxmeeting.cz.

PS: Klidně nám přes návštěvní knihu můžete dát vědět, na koho se v Pardubicích máme těšit ;-)

Autor: Alesh TC

Komentáře

0
0
počet volných znaků : 0
Captcha Jiný ověřovací kód