Klientská zóna

Zasílání novinek


Přihlásit Odhlásit

Reklamy

Ilegal Action Tuning Sokolov Krajková

19.07.2010 14:21:14 | admin | 1451x

Moc mě potěšilo 2.místo našeho dieselového guru Pepči s Passatkem B5, kde hned dvakrát po sobě smáznul Audi A6 3.0TDi s úpravou od ABTa a s časem lehce přes 15 vteřin, musel se sklonit před Golfem IV, který mu dal cca vteřinu, ale pokořil třetího Leona, který dokonce vyndal i sedačky aby odlehčil vůz. Měl jsem možnost si dát jednu rozjížďku, kde jsem zaspal na startu, ale následně mě pašák vyvezl ještě cca o dvě délky před pěknou Audi A4, kde majitel prozradil sedí dvaosmička šestivál.

                                                 

Zapojili jsme se do soutěže o nejpočetnější team, ale převálcoval nás Team TDICHip, kde měli údajně 12aut, tak nás porazili.

                                                

V soutěži Show and Shine jsme měli hned tři adepty na pohárek, Drobka s Trábíkem, Tomáše s Kadíkem a Tomíka s Passim. Nakonec vyhrál leštěnky Drobek a to hned dvakrát, pro nejlepší leštěnku a zároveň raritu srazu.

                                                

Musím poznamenat, že mě překvapil sraz, kde se slalomovalo, sprintovalo, vystavovalo by potřeboval snad jen trochu víc organizátorů, protože ačkoliv se Komár snažil vše zvládnout, tak nemohl být na několika místech najednou - přesto blahopřeji a držím palce do budoucna, doufám že to nevzdáš a budeš pořádat další srazíky Komáre!!!

Foto by Dan Kučera /czechtuningshow.com/

Komentáře

0
0
počet volných znaků : 0
Captcha Jiný ověřovací kód