Klientská zóna

Zasílání novinek


Přihlásit Odhlásit

Reklamy

IATS Krajková

20.07.2010 15:53:50 | admin | 1538x

Náš vláček osmi aut dorazil namísto cca v 10hodin dopoledne, měl jsem číslo 32, říkal jsem si že to bude hodně malý sraz, ale po nás to postupně začalo najíždět, asi se každej lekl bořky, která ráno byla.

                                        

Okolo poledne se pomalu začalo sprintovat a všechen zájem diváků se směřoval tímto směrem. Moc mě potěšilo 2.místo našeho dieselového guru a jeho Passata B5, kde hned dvakrát po sobě "smáznul" Audi A6 3.0Tdi s úpravou od ABTa. Jeho čas byl někde těsně přes 15 vteřin. Ve třídě našel pouze jednoho přemožitele a to VW Golf IV, kde komponenty by měli být přibližně stejné, ale váha auta je jinde a čas byl téměř o sekundu lepší. Snad jen by sraz potřeboval někoho, kdo bude auta rovnat na start, protože zmatek, který zavládl byl velký.

                                         

 Měl jsem možnost s Passatem zkusit jeden volný sprint , trochu jsem zaspal na startu, ale v zápětí jsem dojel a předjel nejméně o délku Audi A4 2.8 šestivál, musím uznat, že když se to nafoukne pomocí hybr. turbodmychadla tak to jede.

Zapojili jsme se do soutěže o nejpočetnější team, ale porazil nás team pořadatele TDi CHip, kde jich bylo údajně 12 aut, takže nic nebylo, a pohárek putoval jinam. V soutěži show and shine jsme měli hned tři želíska v ohni. Nakonec se radoval jen jeden z nich a to Drobek s Trábíkem.

                                        

Myslím že to byl povedený den, dokonce i to počasí se umoudřilo a spadlo je pár kapek, ale nic velkýho, aut dorazilo taky docela dost, celým dnem provázel moderátor jako na TC a dokonce přiletěla i helikoptéra, s kterou se člověk mohl za pětikilo nechat pět minut vozit. Pokuď byl zájem mohl si člověk nechat zdarma změřit výkon vozu na brzdě firmy TDI Chip, přesto musím poznamenat, že pořadatel Komár se nechal slyšet, že tohle je jeho poslední sraz - no nevím, chtělo by to trochu víc pořadatelů jako je Komár a hned by bylo kam jezdit. Komáre Děkujeme za team JZtuning

                                        

Photo by Dan Czechtuningshow.com

                                       

Komentáře

0
0
počet volných znaků : 0
Captcha Jiný ověřovací kód