Klientská zóna

Zasílání novinek


Přihlásit Odhlásit

Reklamy

Pravidla

Pravidla pro publikaci článků a komentářů


Registrace je velmi jednoduchá. Povinně se vyžaduje pouze užívací jméno a funkční emailová adresa. 

Můžete napsat jakýkoliv vlastní článek ke zveřejnění. Měl by vyhovovat nastaveným rubrikám. Není problém přidat novou rubriku. Vámi zaslané články a komentáře však nesmí obsahovat:

* propagaci rasismu, fašismu a nacismu,
* propagaci podvodných her, porna, drog, nebo jiný podobný obsah jenž je v rozporu se slušnosti a dobrými mravy,
* narušovat svobodu vyznání a politického přesvědčení,
* osobní urážky jakékoliv osoby.

Ve svých článcích můžete nesouhlasit s jednáním a chováním kohokoliv, poukázat na jeho chyby, ukázat na porušování základních lidských práv, možnou trestnou činnost, možnou korupci, atd. Pokud však budete jmenovat konkrétní osobu, je nutné vaše tvrzení mít podloženo hodnověrným důkazem, nebo uvést odkaz na zdroj vaši informace, s uvedením URL příslušného odkazu.

Rozhodně však nesmíte nikdy o nikom napsat něco s použitím hrubých, vulgárních výrazů nebo jinak tuto osobu osobně urazit.

Ve svém komentáři můžete vyjádřit jakýkoliv svůj vlastní názor. Máte možnost článek pochválit, nebo kritizovat, eventuálně napsat, že je hloupý (pak by ale bylo dobré to nějak dokumentovat). Nesmíte však nikdy nějakým způsobem osočit autora. Nesmíte nikde napsat, že je autor hloupý, drzý, negramotný, sprostý, hulvát atd. Z jednoduchých důvodů. Kritizovat, nebo nesouhlasit s jakýmkoliv článkem, textem, nebo jiným zobrazením, je váš legitimní názor, na který má každý právo. To druhé je však již osobní urážka a na to nemá nikdo žádné právo.

Totéž platí pro každou reakci na vložený komentář. Můžete jej zpochybnit, můžete vyjádřit váš ostrý nesouhlas, ale jakmile přejdete do osobního tónu, bude váš příspěvek vymazán. Žádné osobní výpady nebudou na tomto blogu tolerovány. Podobně budeme omezovat tzv. "nasírací příspěvky". To jsou příspěvky vložené s jediným cílem, někoho naštvat.

Zasláním jakékoliv informace, článku, komentáře, příspěvku v grafické podobě, nebo ve formě video-audio (dále jen obsah), nám automaticky poskytujete práva zveřejnit tento obsah bez jakýchkoliv licenčních poplatků, a využívat tento obsah, nebo jeho část i na ostatních stránkách blogu.

Při zasílání příspěvků v audio-video formátu, nebo kopírovaných článků, dejte prosím pozor, abyste vy, jejich zasláním, neporušili něčí licenční práva. Doporučujeme v těchto případech vždy uvádět původní zdroj vašeho příspěvku.

Poskytovatelé blogu se zavazují chránit všechna vaše osobní data vložena při registraci, včetně poskytnutých emailových adres a garantují, že tato data nebudou nikdy předána nějaké jiné třetí straně, ani ostatním registrovaným, mimo případů nařízených soudem.

Porušením libovolného pravidla si vyhrazujeme právo odstranění.